O nás

Jsme umělecky založený mladý pár, který se zajímá nejen o výtvarné a hudební umění, ale také o gastronomii, proto jsme si pořídili stroj na výrobu netradiční zmrzliny. Rolované zmrzliny. Touto cestou se snažíme dostat na trh zmrzlinu z čerstvého ovoce a dělat tak radost všem našim zákazníkům. Preferujeme kvalitní a sezónní suroviny, jelikož i my si sami potrpíme na kvalitě. Rolujeme s láskou, rolujeme pro Vás!

ZMRZLINA NA MÍRU

Nabízíme rolovanou zmrzlinu, kterou vyrábíme přímo před vašima očima podle Vámi vybraných ingrediencí. Spokojenost zákazníka je naší největší prioritou, proto dbáme na pečlivé vybírání surovin, abychom při výrobě dosáhli jedinečné chuti. Můžete si u nás vybrat jednu z několika bází, do které přimícháme ingredience podle Vaší chuti, nebo můžete ochutnat námi připravené sorbety ze 100% šťávy lisované za studena. Zmrzlinu vyrábíme na speciálních ledových deskách, na kterých rozsekáme ingredience se základem  tak, aby bylo možné směs rozetřít  a následně srolovat. Přijďte ochutnat naši zmrzlinu připravovanou  netradičním způsobem  a sami se tak přesvědčte o skvělé chuti.

PŘIJEDEME AŽ K VÁM

Zatím nemáme kamennou pobočku, kde byste nás navštívili, ale jezdíme na různé festivaly, akce, slavnosti měst či dětské dny. Jsme schopni přijet i za Vámi na firemní večírky, svatby nebo  na narozeninové párty. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, budeme se Vám snažit vyhovět.